Izdelki šolskega leta 2017/18

Galerija izdelkov otrok, ki so sodelovali v projektu leo, leo – španska bralna značka za prve bralce. Poustvarjali so po naslednjih literarnih predlogah, slikanice Juana Kruza Igerabida Adijo Jona, pesniške zbirke S prstom na luni, Care Santos Prodam Rozinkota, Juana Cortéz Amunariz Greta in cirkus Simba Jo-Jo in Patxi Zubizarreta in Juana Kruza Igerabida Sedem noči s Paulo.

Izdelki učencev Osnovne šole Ob Rinži, Kočevje; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Brede Vilicer in Andreje Mlekuž.

Izdelki učencev Osnovne šole Vižmarje Brod; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Eve Ločniškar in Lenka Bukovac.

Izdelki učencev Osnovne šole Ig; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Romine Križman, Vide Hrovat, Katarine Vinšek, Slavi Hiti, Ane Kramar, Nataše Uršič in Urške Rakar.

Izdelki učencev Osnovne šole Ivana Roba; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Sonje Mozetič in Janje Prinčič.

Izdelki učencev Osnovne šole Medvode; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Alenke Kuder Gaber, Simone Omerzu, Mojce Čebašek, Vlaste Sevčnikar, Ane Jurca, Ane Kopač, Jelke Janečko, Sonje Knez, Irene Humek Kok, Brigite Svoljšak, Majde Šetina Čarman in Tatjane Kernič.

Izdelki učencev/otrok OŠ Lila in Varstva Lila; učenci/otroci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Anje Prebil in Maruše Urankar.

Izdelki učencev Osnovne šole Mladika, Ptuj; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Silve Ilec, Marte Skrbinšek, Irene Golob, Renate Sužnik, Karmen Plavec, Silve Forstnarič, Irene Prelog, Sonje Plajnšek in Dunje Stošič.

Izdelki učencev Osnovne šole Simona Jenka, Smlednik; učenci so ustvarjali po vodstvom mentoric Eve Ločniškar in Mateje Ribič.

Špela Ilec; pod mentorstvom Borisa Ileca.

Izdelki učencev Osnovne šole Šempas; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentorice Alenke Vižin.

Izdelki učencev Dvojezične OŠ Lendava I; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Marjetke Graj in Anje Ropoša.

Izdelki učencev Osnovne šole Ljubo Šercer, Kočevje; učenci so ustvarjali po vodstvom mentorice Lilice Majer.

Izdelki učencev Osnovne šole Polje; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentorice Petre Mikeln.

Izdelki učencev Osnovne šole Stara Cerkev; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Marije Kirašič, Jadranke Erjavec, Polone Irt Novak, Nataše Merhar, Majde Terbuc, Dušanke Dulmin in Ivanke Ambrožič.

Izdelki učencev Osnovne šole Trnovo; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Jerneje Černilogar in Simone Felicijan.

Izdelki učencev Osnovne šole Zalog; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentorice Darje Cekin.

Izdelki učencev Osnovne šole Zbora odposlancev; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Andreje Pogorelec Šenk, Jožice Sevšek, Nine Ivančič, Vesne Pavuna, Maruše Mlekuž, Petre Kersnič in Nataše Bjelajac.

Filip Bekrič Vuga; pod mentorstvom Katje Vuga.

Izdelki učencev Osnovne šole Trzin; učenci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Marje Gerbec in Petre Mušič.

Izdelki otrok Vrtci Brezovica; otroci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Katje Kastelic, Valerije Jeraj, Katarine Strain Novak, Irene Vizintin, Polone Šušsteršrič, Branke Bavdek, Savi Švigelj, Jane Krhlin, Vesne Doles Rozman, Mojce Bobnar, MatejkaeDoles Korošec, Marije Slevc, Nejke Mazi, Cvetke Mele, Matica Hribernik, Mateje Šubic, Martine Hlače, Jožeta Erbežnik, Mateje Fortuna, Valentine Celak, Silvenke Židanek, Barbare Rožmanec, Fani Kastelic, Andreje Kerzin, Nine Simšič, Hedvike Šinkar, Vesne Sever Borovnik, Mitje Kumer, Magdalene Rubido, Suzane Logar, Milenke Bezek, Janje Rogelj, Klavdije Japelj, Katarine Susman, Metke Mikuž in Urške Anje Levstek.

Idelki otrok Vrtca Medvode; otroci so ustvarjali pod vodstvom mentoric Ivice Blažič, Tine Fister, Lucije Jamnik, Klavdije Andrenšek, Jožice Jelovčan, Laure Svoljšak, Kaje Tomšič, Matije Tomiška, Andreje Čamernik, Tanje Kosmač Zalašček, Jane Drol, Martine Atlije Goršič, Petre Balantič, Ksenije Bitenc, Damjane Grobolšek Mravlje, Marije Brank, Lee Petrović, Nataše Vene in Petre Klemenčič.